Prvňáčci a druháčci se prošli pohádkovým lesem

Na první červnový den připadá již tradičně Mezinárodní den dětí.

Naši malí spolužáci se vydali při této příležitosti na stezku plnou úkolů. Tu pro ně připravili letošní deváťáci na stanovištích, kde se to hemžilo pohádkovými bytostmi. I náhodný návštěvník tak mohl narazit na víly, tlupu loupežníků, rytíře, Karkulku a vlka, Sněhurku a její trpaslíky, Křemílka a Vochomůrku, čaroděje, vodníka, Macha se Šebestovou, potuloval se tu i Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Děti se maličko bály tlupy hodných čertů nebo u Perníkové chaloupky. Všichni pojali své role velmi zodpovědně, zvlášť někteří projevili nečekaný herecký talent a své stanoviště zpracovali vskutku originálním způsobem.

Deváťákům patří dík za hezké dopoledne! A dětem přejeme vše nejkrásnější k jejich svátku.

Školní žákovská redakce