Projektový den

Ve čtvrtek 12. prosince naše škola pořádá Vánoční jarmark, na který v pondělí 9.12. celá škola vyráběla výrobky a dokončovala přípravy na čtvrtek.

Všichni prvňáci spolu se svými kamarády z devátých tříd vyráběli svícny, zvonečky a adventní kalendáře. Druhé třídy tvořily andílky, přáníčka a vánoční čepice. Třetí a čtvrté třídy dělaly zvonečky z květináčů, zápichy do květináčů, náramky a svícny, stromečky, perníčky, mýdla a náušnice. Páté a šesté třídy tvořily skřítky z ponožek, ozdoby na stromeček, sněhuláky, balily věci na prodej. Žáci z 6. C nacvičovali s panem učitelem Andrlíkem na živý betlém. Sedmáci se koukali na filmy, byli na výletě a vyráběli z drátků. Osmáci vyráběli různé druhy svícnů a stromečky. Deváťáci zdobili pomeranče s perníčky a pomáhali svým mladším kamarádům z prvních třid.

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.