Povedené vystoupení malých florbalistů v krajském finále ČEPS Cupu

V úterý 29. 2. se v teplické sportovní hale uskutečnilo krajské kolo florbalistů z 1. stupně za účasti 12 nejlepších škol.

Ty byly rozděleny do tří skupin po čtyřech, do bojů o medaile postupovaly první dva týmy z každé skupiny. Naši kluci byli zařazeni do nejsilnější skupiny spolu se školami z Teplic, Loun a Libochovic. V prvním utkání jsme odehráli vyrovnaný duel s Teplicemi a smolně prohráli 5:6, když jsme inkasovali rozhodující smolnou branku 3 sekundy před koncem… Ve druhém zápasu jsme nastoupili proti vysoce favorizovaným Lounům a kluci odehráli skvělý zápas. Bohužel to byl zápas jako přes kopírák – vyrovnaný duel rozhodl gól v naší síti vteřinu před koncem. V posledním vystoupení ve skupině jsme pak pohodlně přehráli Libochovice 5:1. Dvě těsné a smolné prohry a jedno vítězství nás posunuly do skupiny o 7.-9. místo. V ní jsme porazili litoměřickou ZŠ Na Valech 6:4 a mostecké hokejisty ze ZŠ U Stadionu 5:4 a skončili tak na 7. místě.

Sestava: Burger, Hruška – Trčka, Trojan, Dej, Pekař, Hudeček, Knespl, Zavřel, Petr, Molčan, Riedl