Okruh po naučné stezce v okolí Růžové

Druhý jarní výlet turistického kroužku se uskutečnil v sobotu 21.4. v krásném okolí obce Růžová.

Naše kroky směřovaly nejdříve k nově otevřené netypické rozhledně Růžence na Pastevním vrchu. Měli jsme štěstí, protože rozhledna byla právě tuto sobotu zpřístupněná veřejnosti a my jsme si mohli užít nádherný výhled nejen na České a Saské Švýcarsko, ale i na Milešovku, Jedlovou, Růžák apod.

Od rozhledny jsme pokračovali po naučné stezce v okolí Růžové. V březnu jsme se mohli v Chřibské ještě koulovat a teď v dubnu jsme se rádi schovali do stínu lesů před horkým sluníčkem a těšili se na osvěžující odměnu na konci našeho putování. Za další pohodový výlet si turisté nanuky i chvilku dovádění na hřišti v Růžové před odjezdem autobusu určitě zasloužili 😊!!!

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.

Zápis online 2024

Odkaz na online zápis 2021