Oba týmy ZŠ Kamenická ovládly okrsková kola McDonalds Cupu

Čtvrtky 4. 4. a 11. 4. patřily okrskovým kolům fotbalového McDonald’s Cupu, který se hraje tradičně na hřišti v Markvarticích.

Jako první vyběhli na hřiště 4. 4. nejmladší žáci, kteří sehráli okrskové kolo za účasti 6 škol systémem každý s každým. Kluci porazili Malšovice 5:0, Bynov 4:0, Benešov 3:2, Markvartice 5:0 a remizovali s Vrchličákem 1:1. Postoupili tak z prvního místa do okresního finále, které proběhne v úterý 14. května.

Týden po nejmladších fotbalistech sehráli okrskové kolo také žáci 4. – 5. tříd, při účasti 9 škol však hráli jiným systémem. Školy byly rozděleny do tří skupin po třech. Kamenická ve skupině porazila Bynov 3:0 a Benešov 1:0 a postoupila mezi tři nejlepší školy. I zde kluci své zápasy zvládli a porazili 2:1 Vrchličák a 1:0 Na Stráni. Své okresní finále odehrají ve čtvrtek 16. května.

Sestavy:

Mladší: Kindl – Molčan, Novák, Tkáč, Kuric, Strnad, Petr, Hrubeš, Zdeněk, Zavřel, Šuc, Semirád

Starší: Trčka – Trojan, Pekař, Lauko, Svoboda, Knespl, Dej, Čebiš, Matyščák, Hudeček, Riedl