Nová pěvecká soutěž

Nová pěvecká soutěž HLAS DDM DĚČÍN má své vítěze

Naše oblíbená celostátní soutěž KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK musela být bohužel vzhledem k současné situaci již dvakrát zrušena, s radostí jsme tedy přivítali vyhlášení nové hudební akce, kterou zorganizoval Dům dětí a mládeže v Děčíně.

K účasti „stačilo“ zaslat nahrávku s písní libovolného stylu. Ač se to nezdá, pořídit video, s nímž by byl interpret sám spokojený, trvalo někdy i tři dny!

I přes značně ztížené podmínky se našli odvážlivci, kteří zvládli svůj hlas i moderní techniku a zařadili se mezi finalisty soutěže HLAS DDM DĚČÍN.

Zpěváci byli rozděleni do kategorií dle věku a zkušeností, jejich výkony hodnotila odborná i laická porota, soutěžilo se i o divácké hlasy na Facebooku DDM Děčín.

A jak se s konkurencí vypořádali naši žáci?

Skvělé 1. místo obsadil v nejmladší kategorii HOBBY prvňáček JAN BARTL. Také LEONA KULHÁNKOVÁ zvítězila se svým herecky ztvárněným videoklipem k písni Kdy začnu žít.

Mezi staršími účastníky obsadila 2. místo ELIŠKA ZEMANOVÁ.

V kategorii PROFI (žáci ZUŠ) získali 1. místo zkušení zpěváci – VOJTĚCH FOŘT a ELIŠKA HALGAŠOVÁ, které byla udělena i cena za největší talent soutěže.

Velkou radost nám ale udělali i naši bývalí žáci, kteří se do soutěže bez váhání také zapojili.

A výsledky byly opět skvělé:

KATEGORIE HOBBY:

1. místo + největší talent soutěže – ELIŠKA KUNCOVÁ

2. místo – MARTIN ZEMAN

3. místo – JAN POKORNÝ

KATEGORIE PROFI:

1. místo – DOMINIKA SEJKOROVÁ

2. místo – JIŘÍ PRŮCHA

V celkovém diváckém hlasování získal nejvíce sympatií VOJTĚCH FOŘT (2. místo) a LEONA KULHÁNKOVÁ (3. místo).

Všem účastníkům soutěže děkujeme za výborné výkony, vítězům gratulujeme k jejich úspěchům a věříme, že se stanou dobrou motivací i pro další zpěváky, kteří možná letos ještě váhali. Děkujeme také pořadatelům za milé hudební povzbuzení v nelehké době a přejeme všem, ať jim i nadále přináší zpěv potěšení a „pozitivní“ energii. Není nic lepšího, než objevovat a rozvíjet v dětech jejich talent!

(Všechna soutěžní videa je možné zhlédnout na YouTube kanálu – HLAS DDM DĚČÍN.)