Mladší futsalisté bezkonkurenční, starší druzí

V uplynulých dnech proběhla úvodní kola Školské futsalové ligy, opět s úspěšnou účastí našich týmů.

Jako první vyběhli na zelený povrch tělocvičny ZŠ Dr. Tyrše žáci 6. – 7. tříd, a to v pondělí 19. 11. za účasti pěti škol. Naši kluci nedali konkurenci moc „čuchnout“ a jasně přehráli 9:2 Benešov, 14:0 Máchovku, 4:0 Horní Polici a 7:0 domácí Vrchličák. Postoupili tak do druhého kola, které proběhne ve čtvrtek 13. 12. ve Varnsdorfu.

Ve středu 21. 11. pak čekalo 1. kolo také starší kluky, ve stejné tělocvičně je čekaly dva zápasy proti domácí ZŠ Dr. Tyrše a Máchovce. Po úvodním vítězství 4:0 nad Máchovkou nestačili naši kluci na domácí tým, kterému podlehli 1:3.

Sestavy:

6. – 7. třída: Kokoška – Dufek, Hřebík, Zelingr, Vorel, Šedivý, Derenin, Aubusta, Březina, Voříšek, Mataj

8. – 9. třída: Horn – Tůma, Lauko, Pekař, Abtrachimov, Karel, Krásl, Tichý, Kukla, Lžíčař