Změny v provozu školy od 1.3. 2021

s platností od 1.3. 2021 nastávají změny v provozu školy.

MŠMT informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy.

Žáci 1. a 2. tříd přechází na vzdělávání distančním způsobem.

Všechna opatření jsou uvedena na webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy:
Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. února, MŠMT ČR (msmt.cz)

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE). Pro Děčín je určena Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace.

Ošetřovné

Informace o ošetřovném najdete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Další informace budou průběžně aktualizovány a doplněny na našich webových stránkách.