Zlato, stříbro a bronz v atletickém Poháru rozhlasu

V pondělí 16. 5. se na atletickém stadionu ve Varnsdorfu uskutečnil již 48. ročník tradičních závodů družstev v atletice – Pohár rozhlasu.

Kamenická si opět vedla skvěle, když ze čtyř pořádaných kategorií byla ve třech na stupních vítězů. Tradičně se soutěžilo v pěti atletických disciplínách a šestou byla štafeta na 4 x 60 metrů. Každý žák mohl nastoupit nejvýše do dvou disciplín + štafety.

Nejlépe dopadli mladší žáci, kteří s drtivou převahou zničili konkurenci, když získali 3974 bodů a druhou školu v pořadí porazili téměř o 800 bodů!!! Stříbro získali starší žáci, kteří přišli o vítězství až v poslední disciplíně a při zisku 5738 bodů jim zlato uniklo o pouhých 31 bodů. Bronz pak přidaly mladší žákyně. Starší žákyně skončily deváté.

Mladší žáci: Trojan, Trčka, Pšenička, Vondráček, Cohla, Čáp, Hejna, Šedivý

Starší žáci: Kunc, Turek L., Turek J., Sluka, Neruda, Dobrovolný, Koloc, Haluza, Vršitý

Mladší žákyně: Haluzová, Žáková, Kopecká, Ernstová, Janů, Rejtharová, Nociárová, Bláhová

Starší žákyně: Fórrová, Srbecká, Kaslová, Koblížková, Havlová, Brotánková, Toušková