Výuka od 10.5. do 14.5. 2021

PREZENČNÍ VÝUKA: 2A,C, 3.ROČNÍK + 4.ROČNÍK + 8.ROČNÍK + 9.ROČNÍK

-        učí se podle upraveného  rozvrhu, který dostanou žáci a rodiče do Bakalářů

1.stupeň bez půleného vyučování ( platí stejné rozvrhy –   konce vyučování jako v týdnu od 26.4.)

2.stupeň bez PVP, skupiny se nemíchají – úprava viz. rozvrh ( 8.-9.ročník končí každý den ve 13.25hod.)

-        roušky po celý den i ve třídách

-       skupiny na cizí jazyky jsou opět rozděleny po třídách

-        PVP – 8.-9.ročník se neučí – práce bude zadávána pouze v distanční výuce – jeden úkol na měsíc ( to platí i pro TV – ostatní výchovy se učí)

-        TESTOVÁNÍ – 2.stupeň se testuje vždy 1.vyučovací hodinu ve své třídě v pondělí a ve čtvrtek ( 1.hodina třídnická) – pokud žák tento den chybí, musí se otestovat v kanceláři školy v den, kdy přijde  do školy