Svátek fotbalu McDonalds Cup opět s účastí ZŠ Kamenická

Rok po historickém postupu ZŠ Kamenická na republikové finále fotbalového McDonald’s Cupu se naší škole podařilo tento husarský kousek zopakovat a tak si naši kluci ve dnech 30. -31. 5. opět vychutnali nezapomenutelnou atmosféru Svátku fotbalu.

 

 

Naše sestava byla bohužel ochuzena a dva nepostradatelné hráče, Dufka a Hřebíka, jejichž absence nás rozhodně stála dobrý výsledek, možná i medailový…

Ve skupině jsme nejprve dvakrát prohráli s Poděbrady a pozdějším vítězem turnaje, Hradcem Králové. Třetí zápas jsme pak zvládli a vyhráli vyrovnaný duel proti Chrudimi. Třetí místo ve skupině nás poslalo do středečního pavouka o 9. – 16. místo. V něm jsme zopakovali úterní zápasovou bilanci, tedy dvě prohry (proti H. Brodu a Příbrami) a jedna výhra s Brnem. Rezultovalo z toho konečné 14. místo, které vzhledem k naší výrazně oslabené sestavě bylo uspokojivým výsledkem… Ale kdo se může pochlubit, že si zahrál na mistrovství republiky, proháněl se v plzeňské Doosan Aréně a vyfotil s držitelem zlatého míče „Méďou“…???

Sestava: Kokoška – Zelingr, Vorel, Derenin, Šedivý, Štěpánek, Pšenička, Holeček