Starší žáci plně napodobili své mladší spolužáky a postupují ve florbalu i futsalu!!!

Také naši starší žáci měli v uplynulých dnech napilno a skvěle zvládli úvodní kola dvojboje F+F (florbal + futsal).

Ve středu 11. 11. přišlo nejprve na řadu okrskové kolo ve florbalu za účasti osmi děčínských škol, z nichž si měly vybojovat dvě nejlepší právo účasti v okresním finále (druhá skupina se odehrála v Markvarticích – celkem přihlášeno rekordních 18 škol!!!). Opět se hrálo v tělocvičně ZŠ Vojanova, přestože hlavním pořadatelem jsme byli my… (viz. článek „tělocvična“). Naši kluci zvládli turnaj parádně a s plným počtem 21 bodů a impozantním skóre 26:2 postoupili do okresního finále, které proběhne ve stejném termínu jako u mladších žáků – 10. 12. ve Varnsdorfu. Teprve tam se bude u obou kategorií lámat ten pravý florbalový chlebíček, neboť do krajského finále postoupí jen vítěz.

Výsledky:

Kamenická – Dr. Tyrše 1:0

Kamenická – Na Stráni 8:0

Kamenická – Bynov 3:0

Kamenická – Gymnázium DC 3:1

Kamenická – Vojanova 3:1

Kamenická – Želenice 5:0

Kamenická – Březová 3:0

Sestava: Přeučil – Neruda, Vybíral F., Vybíral M., Turek J., Žemlička, Fiedler

V pondělí 16. 11. pak přišlo na řadu první kolo Školské futsalové ligy 9, opět na venkovním hřišti ZŠ Dr. Tyrše. Z pěti zúčastněných škol prošly dvě do druhého kola a Kamenická opět nechyběla mezi nimi. I když si postup kluci zkomplikovali po zbytečných chybách hned v prvním utkání proti Horní Polici (2:2). Pak ovšem přidali dvě vítězství a jako jediný tým dokázali obrat o dva body děčínskou fotbalovou školu Máchovku po remíze 1:1.

Výsledky:

Kamenická – Horní Police 2:2