Skvělý a zároveň smolný bronz z krajského finále ve florbalu

S cílem navázat na úspěšné florbalové žně Kamenické z uplynulých let vyrazili ve středu 19. 12. naši mladší žáci do Teplic na krajské finále.

Skupinu A načali těžkým zápasem proti teplické sportovní škole Edisonova a po vyrovnaném souboji se s ní rozešli smírně 1:1. Druhým soupeřem nám byla ZŠ Černčice, se kterou jsme krátce po úvodu prohrávali už 0:2. Naši kluci však na pokraji vyřazení ukázali svou sílu a otočili na 3:2. V posledním zápasu skupiny A si pak bez problémů poradili se sportovní školou z Litvínova a ovládli tak svou skupinu. V nejdůležitějším zápasu turnaje, semifinále, jsme pak narazili na ZŠ Buzulucká Teplice. Přestože jsme v zápasu byli lepším a florbalovějším týmem, dvakrát po našich chybách vedly Teplice. Kamenická dokázala vždy na teplické vedení odpovědět, a tak musely po remíze 2:2 o postupujícím rozhodnout nájezdy. V nich byly bohužel šťastnější Teplice a naše zklamané kluky čekal souboj o bronz. V něm jsme opět přehráli Černčice, tentokrát v poměru 2:0.

Kamenická tak bere z krajského finále krásný bronz a opět se potvrdilo, jak ohromně těžké je ovládnout krajské finále. Kamenická jako jediný tým neprohrála ani jednou v základní hrací době, bohužel nám nevyšly nepopulární nájezdy… Velká gratulace!!!

Sestava: Váca Z., Váca M. – Horn, Derenin, Pšenička, Krtil, Abtrachimov, Dufek, Kokoška, Zelingr, Kukla, Vorel, Svoboda