Postup v obou kategoriích Školské futsalové ligy

V úterý 14. 11. byl prvním kolem rozehrán letošní ročník Školské futsalové ligy.

Ten proběhl kvůli chladnému počasí v tělocvičně ZŠ Dr. Tyrše a obě družstva ZŠ Kamenická si vedla výborně.

Jako první přišli na řadu žáci 6. a 7. tříd. Ti se nejprve ohřáli v zápasu proti Máchovce, kterou smetli 17:0. Pak přišel souboj o postup proti domácímu Vrchličáku, který nabídl napínavou podívanou. Ještě v polovině druhého poločasu (hrálo se 2x15 minut) prohrávali naši kluci 1:3, v poslední pětiminutovce však sevřeli soupeře a drtivým závěrem otočili na vítězných 4:3 a zaslouženě postoupili do další fáze soutěže.

Sestava: Horn, Kokoška – Dufek, Abtrachimov, Tůma, Žák, Lauko, Černý, Kukla, Zelingr, Vorel, Hřebík

Po nich následoval turnaj starších žáků (8. – 9. třída), kterého se zúčastnily 4 školy a dvě postupovaly do další fáze. Hned náš první duel byl asi nejhezčím zápasem, bohužel jsme v něm prohráli 1:2 s domácím týmem. Kluci si spravili chuť hned v dalším duelu a deklasovali 15:0 Benešov. Poslední zápas celého turnaje byl pak přímým soubojem o postup z druhého místa a naši žáci v něm vyzvali Máchovku. Od začátku jsme drželi postupové otěže ve svých rukou a po jasném vítězství 9:2 slavíme postup i v této kategorii…

Sestava: Šedivý – Hejna, Vondráček, Vait, Pšenička, Dítě, Nácar, Pekař, Trčka