Pomůcky pro školní rok 2020-2021

1. stupeň - 4.,5. ročník

4. A

Sešity(nekupujte, pokud jste zakoupili balíček sešitů)

544 6x

440 1x

523 6x

444 1x

424 – 1x AJ

Pomůcky na VV, PČ: plastový box /nebo kufřík/, tempery Koh -i – noor velké, vodovky, anilinové barvy, suché pastely 12ks, voskovky, tuš, paletka, plochý štětec číslo- 4,6, 8, 12, hadřík, kelímek na vodu, zástěra/triko, modelína, tuhé lepidlo v tyčince Kores – 2x, lepidlo Herkules, barevné papíry ( vložíme do plastové obálky -máme), nůžky/kvalitní/, – věci podepsat lihovou fixou

Pomůcky na vyučování:pero 2x, tužka č. 2 - 2x, č. 3 - 2x, kvalitní pastelky, guma, ořezávátko, malé pravítko do penálu, kružítko, fixy /základní/, trojúhelník s ryskou, pravítko 30cm, papírová linkovaná podložka A4, folie A5.

Oblečení na TV- tepláky, triko, kraťasy, mikina, sportovní obuv do tělocvičny (pevné boty ne cvičky)

Vybavení do třídy: přezůvky v látkovém sáčku, ručník s poutkem, 1 balení papírových kapesníků. V září budeme řešit pomůcky na Vv potřeby ( čtvrtky, vlnité papíry, atd.)

544 6x

440 1x

523 4x

444 1x

424 – 1x AJ

Sešity zakoupíme společně ve škole.

Pomůcky na VV, PČ: plastový box /nebo kufřík/, tempery, vodovky, suché pastely 12 kusů, voskovky, tuš, paletka, plochý štětec číslo - 4, 12, hadřík, kelímek na vodu, igelit na lavici nebo noviny, zástěra/triko, modelína, tuhé lepidlo v tyčince Cores, barevné papíry, nůžky/kvalitní/, anilinové barvy, lepidlo herkules – věci podepsat lihovou fixou

Pomůcky na vyučování:pero 2x, tužka č. 2 - 2x, č. 3 - 2x, kvalitní pastelky, guma, ořezávátko, malé pravítko do penálu, kružítko, fixy /základní/, trojúhelník s ryskou, fólie A5, papírová linkovaná podložka A4, pravítko 30cm

Oblečení na TV- tepláky, triko, kraťasy, mikina, sportovní obuv do tělocvičny ( ne cvičky)

Vybavení do třídy: přezůvky, ručník s poutkem, 1 balení papírových kapesníků. Na začátku roku budeme řešit společně výtvarné potřeby (čtvrtky, barevné čtvrtky, vlnitý papír….)

Sešity: 2x 523

1x 544

1x 644

Pomůcky na Vv, Pč:

plastový box (nebo kufřík), tempery, vodovky, barevné křídy, voskovky, tuš, paletka, plochý štětec číslo - 4, 6, 8, 12, hadřík, kelímek na vodu, igelit na lavici, zástěra/triko, tuhé lepidlo v tyčince – 2x, věci podepsat!!!

Pomůcky na vyučování:

pero 2x, tužka č. 2 - 1x, č. 3 - 2x, kvalitní pastelky, guma, ořezávátko, fixy (základní), malé pravítko do penálu, kružítko, trojúhelník s ryskou, obaly na učebnice, papírová linkovaná podložka A4 1x

Oblečení na TV:

Vybavení do třídy:

přezůvky, ručník s poutkem, 2 balení papírových kapesníků (2x 10 ks)

Zakupte:

20 velkých čtvrtek (ne náčrtník), 10 malých čtvrtek, 1x barevné papíry

440 2x

544 4x

424 1x

424, 624 – 1x AJ

Pomůcky na VV, PČ : plastový box/ kufřík, tempery, vodovky, suché pastely (křídy na kresbu), voskovky, paletka (nemusí být), štětce ploché (3 velikosti) a 1 kulatý úzký, redispero, kelímek na vodu, igelit, hadřík, zástěrka (triko), Herkules

Oblečení na TV: tepláky (popř. kraťasy), triko, lehčí mikina, obuv do tělocvičny, (dívky ponožky)

Dále pak pomůcky na vyučování :

– pero 2x, tužka č. 3/ pentilka, tužka č. 2, pastelky, guma

– trojúhelník s ryskou, pravítko 30cm, pravítko do penálu, kružítko (zkontrolujte funkčnost)

– penálek (nůžky /kvalitní/, fixy, tyčinkové lepidlo, černý úzký fix na VV)

+ přezůvky, ručník, mýdlo, papírové kapesníky celé balení

Čtvrtky, papíry a barevné papíry nakoupím hromadně.

5.C

440- 1x

644 - 1x

424, 624 – 1x AJ

Pomůcky na VV, PČ: plastový box (nebo kufřík), tempery, vodovky, barevné křídy, voskovky, tuš, paletka, plochý štětec číslo - 4, 6, 8, 12, hadřík, kelímek na vodu, igelit na lavici, zástěra/triko, tuhé lepidlo v tyčince – 2x, pastelky Progesso -věci podepsat!!!

Pomůcky na vyučování:pero 2x, tužka č. 2 - 1x, č. 3 - 2x, kvalitní pastelky, guma, ořezávátko, fixy (základní), zmizík, malé pravítko do penálu, kružítko, trojúhelník s ryskou, obaly na učebnice, papírová linkovaná podložka A4 2x

Oblečení na TV- tepláky, triko, kraťasy, mikina, sportovní obuv do tělocvičny a na hřiště (pevné boty na tkaničky)

Vybavení do třídy: přezůvky, ručník s poutkem, 2 balení papírových kapesníků (2x 10 ks)

Zakupte: 20 velkých čtvrtek (ne náčrtník), 10 malých čtvrtek, 1x barevné papíry