Nečekané stříbro fotbalistů z krajského finále

Po triumfu obou našich družstev v okresním kole v minifotbalu vyrazili starší žáci ve čtvrtek 2.5. na krajské finále do Jirkova.

Turnaj se odehrál za účasti osmi nejlepších družstev Ústeckého kraje, které byly rozděleny do dvou skupin po 4. Dvě nejlepší školy z každé skupiny pak proklouzly do semifinále. Kluci z Kamenické měli ve své sestavě pouze dva žáky z 9. tříd a tak bylo hlavním cílem předvést dobré výkony bez tlaku na výsledek… Kluci předvedli povedené představení hned v prvním utkání, ve kterém porazili Louny 2:1. Pak si poradili s Ústím (3:1) a super výkonem přejeli Chomutov v poměru 6:2. V semifinále narazili na ambiciózní Meziboří a především zásluhou povedené první půle dovedli zápas do vítězného konce 3:2. Ve finále podle očekávání nestačili na teplickou akademii ZŠ Edisonova, za niž nastupují žáci staženi z celého kraje (jejím kapitánem byl náš bývalý žák Matyáš Lána). Po super vystoupení na turnaji tak kluci vybojovali nečekané stříbrné medaile v krajském finále!!!

Sestava: Horn – Pekař, Žák, Tůma, Abtrachimov, Kukla, Karel, Lauko, Tichý