LETOŠNÍ MĚSTSKÉ KOLO DĚČÍNSKÉHO SKŘIVÁNKA PATŘILO ZPĚVÁKŮM Z KAMENICKÉ

Všem šesti vybraným zástupcům naší školy se v pěvecké soutěži podařilo mezi konkurenty z ostatních děčínských škol výborně obstát, a tak si za své výkony vysloužili to nejlepší umístění hned ve třech kategoriích.
Opět skvěle reprezentovali naši školu a 11. února budou bojovat v krajském kole o postup do celostátního kola v Karlových Varech. Gratulujeme a těšíme se na další úspěchy!
VÝSLEDKY MĚSTSKÉHO KOLA SOUTĚŽE:
KATEGORIE A1sólo: 1. místo - VÍTĚZSLAV REJTHAR; 2. místo - KRISTÝNA DUDOVÁ
KATEGORIE B sólo: 1. místo - DOMINIKA SEJKOROVÁ; 2. místo - JIŘÍ PRŮCHA
KATEGORIE B duo: 1. místo - DOMINIKA SEJKOROVÁ - JIŘÍ PRŮCHA; 3. místo - ELIŠKA ZEMANOVÁ - VÁCLAV PAVLÍK

Děkujeme všem zpěvákům za reprezentaci naší školy a paní učitelce Zemanové za výbornou přípravu všech soutěžících.