Krajská finále McDonalds Cupu a Poháru rozhlasu

V pondělí 20.5. a úterý 21.5. proběhla krajská finále ve fotbalu a atletice za účasti chlapců z naší školy.

Pondělní krajské finále fotbalového McDonald’s Cupu se uskutečnilo na teplických Stínadlech a Kamenickou reprezentovaly týmy v obou kategoriích. Mladší kluci ve skupině prohráli s Litvínovem a Chomutovem, k tomu přidali výhru proti ZŠ Bílá cesta Teplice. Pouze vinou horšího skóre pak Kamenická neprošla do semifinále. Chuť si kluci spravili v soubojích o 5. – 8. místo, kde porazili nejprve Žatec a pak na penalty opět Teplice. Starší kluci v oslabené sestavě prohráli 3x ve skupině a čekaly je také boje o 5. – 8. místo. V nich nejprve smolně prohráli na penalty s Chomutovem, v souboji o 7. místo pak zdolali Kryry.

O den později proběhlo na městském stadionu v Ústí krajské finále v atletickém Poháru rozhlasu. Do něj postoupila obě naše chlapecká družstva a kluci si tak mohli užít závody v pěkném slunečném počasí. Okresní kolo v Rumburku bylo totiž za psího počasí spíše utrpením… Mladší žáci bojovali do poslední disciplíny o medaile, které jim však těsně unikly (4. místo). Starší žáci v konkurenci 8 škol skončili na 7. místě.