Korfbal 2. kolo ligy minižáků

Ve středu 13. 12. 2017 se uskutečnilo 2. kolo korfbalové ligy minižáků (ročníky narození 2006 a mladší).

Zápasy se konaly na Starém Městě v tělocvičně ZŠ Březová. Zúčastnily se týmy ZŠ Březová, ZŠ Kamenická, DDM Cvrček Boletice. ZŠ Kamenická trénuje teprve od letošního podzimu na rozdíl od ostatních družstev, která hrají už několikátou sezónu. Máme za sebou 3 denní podzimní soustředění a pravidelné tréninky každé pondělí od 14h do 15,30h. Ve středu jsme se sešli jako nejpočetnější tým a všichni naši hráči a hráčky hráli s plným nasazením. Proto jsme se mohli radovat z výborných výsledků proti zkušenějším týmům. Jako jediné družstvo jsme neprohráli. Remízovali jsme proti Boleticím, skóroval Roman Kvasnička. A vyhráli 3 : 0 nad ZŠ Březová, střelci: Anežka Moravcová , 2x Tadeáš Petr.

Všem korfbalistům a jejich rodinám děkuji a přeji veselé Vánoce a hodně dárků pod stromečkem.

Jana Bartlová