Honza Pokorný zpíval v Brně

Náš školní zlatý slavík Honza Pokorný se utkal ve finále pěvecké soutěže s profesionály.

Po skvělém úspěchu v celostátním kole pěvecké soutěže v Karlových Varech, kde Honza na jaře 2015 získal 3. místo, je tu další výjimečná zkušenost – tentokrát postup do finále hudebního klání SLAVÍCI VE ŠKOLNÍ LAVICI. Odborná porota vybírala z audionahrávek mladých zpěváků z celé republiky, mezi finalisty se však probojovalo jen 30 nejtalentovanějších. Zaujmout v takové konkurenci (navíc školených hlasů ve věkové kategorii 15 – 19 let) je obdivuhodné.

Děkujeme Honzovi za „profesionální“ reprezentaci a doufáme, že v Brně nasbíral nové zkušenosti a že i nadále bude svým přístupem motivací pro ostatní nadějné zpěváky.

Zápis online 2024

Odkaz na online zápis 2021