Fotbalisté z Kamenické ovládli obě kategorie prvního ročního turnaje O pohár Unionu

Ve středu 24. 6. se na stadionu FK Junior Děčín uskutečnil premiérový ročník turnaje O pohár Unionu.

Kamenická byla přihlášena do obou kategorií (1. - 4. třída a 5. – 9. třída), hrálo se na šířku fotbalového hřiště 7 + 1. V každém týmu navíc mezi 10 jmény na soupisce museli figurovat alespoň tři neregistrovaní hráči. Turnaje se mělo zúčastnit v každé kategorii pět týmů, ovšem konečný počet škol byl výrazně nižší.

Starší kategorie měla na turnaji dva soupeře – Vojanovku a Bynov. V základní skupině vyhrála s těmito soupeři 6:0 a 4:1 a v souboji o první místo se pak Kamenická utkala ještě jednou s Bynovem. Po výhře 6:0 se pak stala premiérovým vítězem tohoto turnaje.

Ještě lehčí úlohu měla mladší kategorie, která sehrála dvojzápas proti ZŠ Vojanova, kterou deklasovala v poměru 16:0.

Obě kategorie pak z rukou hlavního pořadatele převzaly zlaté medaile a poháry pro vítěze.

1. – 4.: Kokoška – Hřebík, Dufek, Zelingr, Vorel, Žák, Lauko, Tůma, Issa, Horn, Šedivý

5. – 9.: Dobrovolný – Kunc, Žemlička, Turek J., Trojan, Paur, Neruda, Vait, Čáp