Fandíme pohybu

Před vánočními svátky pořádala naše škola, ZŠ Kamenická, a oddíl Fajjn Děčín Vánoční pohybovou soutěž pro žáky základních a mateřských škol a gymnázia.

Na palubovce sportovní haly se sešlo na 300 žáků, kteří si zasoutěžili v pěti věkových kategoriích. Všichni závodníci si za své předvedené výkony odnesli cenu a to díky štědrým sponzorům, kterými jsou GPD a.s., McPen, Audovictoria, Čokoláda Jordan, Valdemar Grešík, město Děčín. Startovné na závodech bylo symbolické a celé bylo věnováno nadaci Andělé bez křídel, konkrétně malé Věrušce. Závodníkům předcvičovali lektorky Radka Lazorová, Jitka Jirušová, Markéta Záhorková, Olina Nehasilová a Barbora Vilímková. A ti nejlepší byli:

0. kategorie: všechny děti z MŠ

1. kategorie: 1. místo Barbora Kadorová (ZŠ Na Stráni) 2. místo Anna Podaná (ZŠ Kamenická) 3. místo Emma Ripplová (ZŠ Kamenická)

2. kategorie: 1. místo Barbora Lazorová (ZŠ Dr.M. Tyrše) 2. místo Růžena Blažková (ZŠ a MŠ Malšovice) 3. místo Jitka Kočová (ZŠ Na Stráni)

3. kateogrie: 1. místo Anežka Prajsová (ZŠ a MŠ Malšovice) 2. místo Nicole Maixner Herrera (ZŠ Na Stráni) 3. místo Terezie Procházková (ZŠ Komenského)

4. kategorie 7. ročníky: 1. místo Veronika Špejrová (Gymnázium Děčín) 2. místo Šárka Železná (ZŠ Vojanova) 3. místo Andrea Braunová (ZŠ a Mš Březová)

4. kategorie 8. a 9. ročníky: 1. místo Klára Poláková (ZŠ Komenského) 2. místo Lucie Fišarová (ZŠ Komenského) 3. místo Lucie Maněnová (Gymnázium Česká Kamenice)

Největším vítězem byla radost z pohybu, která zářila ze všech zúčastněných. Těšíme se na další radostné setkání při 2. ročníku.

Radka Lazorová (ZŠ Kamenická) a Jitka Jirušová (Fajjn aerobik Děčín) a děvčata z oddílu Fajjn.

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.