Dva atletické bronzy z krajského finále Poháru rozhlasu

V úterý 22. 5. vybojovaly další dva velké sportovní úspěchy oba naše chlapecké týmy, které v krajském finále 50. ročníku atletického Poháru rozhlasu vybojovaly v Ústí bronzové medaile.

Na stupně vítězů se v jednotlivcích disciplínách dostali Vladimír Trčka (1. místo ve skoku vysokém, 165cm), Jakub Dufek (1. místo ve skoku dalekém, 458cm), Sebastian Švarc (3. místo ve vrhu koulí, 11,31m) a Leoš Mentlík (3. místo ve skoku dalekém, 454cm). Uspěly také obě naše štafety, mladší žáci (Horn, Závěrka, Dufek, Vondráček) doběhli druzí, starší žáci i přes nepovedenou první předávku třetí (Trčka, Pšenička, Vait, Martin). Výborné výkony přidali v silné konkurenci několika sportovních škol také další reprezentanti ZŠ Kamenická a v součtu bodů to znamenalo skvělá třetí místa v konečném pořadí…!!!!!

Mladší žáci: Dufek, Mentlík, Horn, Nevečeřal, Hřebík, Závěrka, Vondráček, Kokoška, Vorel, Zelingr

Starší žáci: Trčka, Pšenička, Švarc, Závěrka, Holeček, Vait, Valeška, Martin