DALŠÍ ÚSPĚCH V CELOSTÁTNÍ PĚVECKÉ SOUTĚŽI!

Letos odjeli do Karlových Varů reprezentovat naši školu VÁCLAV PAVLÍK (kategorie A1) a DOMINIKA SEJKOROVÁ (kategorie B).

VAŠEK se účastnil soutěže vůbec poprvé, čímž se stal doslova „skokanem roku“ – ze školního kola prošel hladce až do kola republikového. Skvěle si poradil s trémou a udělal nám svým bezchybným výkonem obrovskou radost. Věříme, že o něm v budoucnu ještě uslyšíme!

DOMINIKA zúročila své zkušenosti z předchozích let, zaujala odbornou porotu písní Muž č. 1 a již potřetí v řadě obstála v silné konkurenci nejlepších zpěvaček a zpěváků naší republiky. Uspět bylo letos mnohem těžší, neboť někteří soutěžící využívali ke zpěvu mikrofon. Povedeným výkonem přesvědčila o svých kvalitách a získala krásné a cenné čestné uznání.

Statečně si vedla a výborně zazpívala i děvčata ze 3. ročníku – NATÁLIE FOŘTOVÁ a ELIŠKA HALGAŠOVÁ – která soutěžila za děčínskou ZUŠ, na umístění mezi 37 školenými hlasy to však letos ještě nestačilo.

Všem účastníkům soutěže patří obrovská gratulace, neboť prosadit se ve stále kvalitnějším výběru je úkol opravdu nelehký – ale to vědí naši reprezentanti nejlépe oni sami… Jen tak dál!