Badmintonový turnaj na ZŠ Vojanova

Dne 15. 6. 2016 se uskutečnil badmintonový turnaj na ZŠ Vojanova v Děčíně.

Jelikož jsme měli natrénováno po celoročním docházení na kroužek, odjeli jsme ráno plni odhodlání poprat se o dobrý výsledek. Naše družstvo hrálo ve složení Dominika Sejkorová, Eliška Frenclová, Míša Zelingerová, Lukáš Cícha, David Štochl, Kamila Chvojková, Terka Andrlíková, Veronika Dariusová, Tomáš Žulkovský, Radka Husáková, Adéla Bartáková, Míša Haluzová, Naomi Idehen a Bára Andrlíková.

Po velkém, místy až lítém boji jsme odešli s několika umístěními na „bedně“. V rámci šestého ročníku vybojoval krásné 2. místo Lukáš Cícha. V sedmém ročníku se na 2. místě umístila Terka Andrlíková a 3. skončil Tomáš Žulkovský. Největší úspěch jsme zaznamenali v kategorii 8. ročníku, kdy děvčata „vykradla“ všechna 3 místa. První skončila Naomi Idehen, 2.místo patřilo Radce Husákové a 3. místo si domů odvezla Adéla Bartáková. Celý úspěch pak byl podtržen 3. místem Báry Andrlíkové z 9.A

Tímto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Beranové a všem žákům za spoluúčast na turnaji a doufáme, že rozhodně nezůstane jen u jednoho.

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.