Adaptační pobyt 2019

Informace z adaptačního pobytu 2019.

V pondělí 30.9.2019 jsme započali náš stmelovací týden. I přesto, že nám počasí nepřálo, jsme dorazili v pořádku a i ubytování prošlo hladce. Po výtečném jídle a následném odpočinku jsme se vydali do centra města Rumburk. Naše cesta nás zavedla k místnímu památníku, který připomíná vzbouření místní vojenské posádky. Zde bylo možné si přečíst mnoho informací o této události. Večer navíc proběhlo promítání filmu, který byl podle této události natočen. 

Úterý. Dnes podle předpovědi poslední den s hezkým počasím. Takže hurá do přírody. Počasí nám zprvu nepřálo a trochu zapršelo, ale to nás neodradilo. Výlet na Vlčí horu, do Krásné Lípy a zpět nám nadělil krásných 19 km. A nikdo nebrečel. Večer nás přece čeká diskotéka.

Středa je škaredá, ale dnes máme aktivity v hotelu. Dopoledne jsme zvládli turnájek v basebalu. Byla to fuška pochopit, ale nakonec se nato dalo i koukat a fandit tomu. Po poledním klidu jsme se začali stmelovat. Čekalo nás několik stanovišť, kde bylo plno aktivit. Například díky aktivitám zaměřeným na spolupráci jsme dokázali společně přelézt plot, u aktivit zaměřených na naše možné budoucí profese jsme zjistili, která je pro nás možná ta nejvhodnější a dokonce jsme si zahráli společně i stolní hry. Večer byl ve znamení pěvecké soutěže. Nešlo ani tak o soutěžení, ale spíše o to si společně zazpívat. A někdy to byl opravdu "hukot".

Čtvrtek. Počasí, že bys psa nevyhnal. Jeden bonus to má. Poprvé není ráno rozcvička. Dopoledne přizpůsobujeme počasí. Tělocvična, společenská místnost, bowling. Odpoledne se trochu mraky odsunou a tak zase hurá do přírody. Procházka kolem Dymníku. Večer poslední diskotéka a možná, když počasí bude přát malá stezečka odvahy. Uvidíme.

Fotografie z akce