5. místo v krajském finále McDonalds Cupu

Ve čtvrtek 17. 5. vyrazili naši nejmenší fotbalisté do Souše u Mostu na krajské finále fotbalového McDonald’s Cupu.

Turnaje se zúčastnilo 8 nejlepších škol Ústeckého kraje, které byly rozděleny do dvou skupin.

Hned v prvním zápasu jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje, Ústí, a prohráli jsme 0:3. I když výsledek byl trošku krutý… Ve druhém vystoupení kluci deklasovali pořádající ZŠ J. Arbesa Most 7:0. Přímý souboj o postup do bojů o medaile pak obstaral zápas proti teplické fotbalové škole Edisonova. Na začátku jsme trefili tyč a neproměnili tutovku, za což nás soupeř dvakrát gólově potrestal. Po snížení na 1:2 jsme měli několik slibných příležitostí ke srovnání, které zůstaly bohužel nevyužity. V závěru zápasu jsme vrhli síly do útoku ve snaze po vyrovnání a Teplice přidaly pojistku.

Ve skupině o 5. – 8. místo pak naši kluci ukázali, že měli i navíc, když dvakrát zvítězili jasně 3:0. Porazili nejprve Žatec, poté mosteckou fotbalovou školu Z. Štěpánka. Resultovalo z toho konečné 5. místo. Gratulace…

Sestava: Trčka – Trojan, Svoboda, Pekař, Hudeček, Riedl, Knespl, Černý, Molčan, Novák, Hruška