3. místo v krajském finále ve florbalu vyhrály mladší žákyně z Kamenické

V úterý 9. 1. 2018 se konalo v Teplicích krajské finále ve florbalu mladších dívek.

Zúčastnily se týmy z Děčína, Ústí nad Labem, Loun, Dubí, Kadaně, Štětí, Meziboří. Děčín reprezentovala po předchozím 1. místě v krajském kole ZŠ Kamenická. Děvčata vybojovala postup z tabulky do čtvrtfinále, kde se utkala se ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem. Tento zápas dívky s přehledem vyhrály 3:1. Tím se náš tým posunul do semifinále, kde se děvčata znovu setkala s Kadaní, se kterou remízovala již v základní tabulce. Semifinálový souboj s Kadaní byl druhým nejdramatičtějším zápasem celého turnaje. Oba týmy sehrály opatrný, vyrovnaný zápas s kvalitními obrannými zákroky na obou stranách. Utkání skončilo 0:0 v základní hrací době a následovaly nájezdy. Nakonec rozhodl 3. nájezd, který neskončil v soupeřově brance a odsunul Děčín z finále do hry o 3. místo. Semifinálový zápas byl velmi náročný, a to jak fyzicky, tak po psychické stránce. Dívky byly vyčerpané a ihned následovalo utkání o 3. místo. Děvčata sebrala zbytky sil a dosáhla drtivého vítězství 3:0.

Našim florbalistkám patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy!!!

Hráčky: Zavadilová, Šenová, Pekárková Nicol, Viková, Kikalová, Faktorová, Žáčková, Vrátná, Sedláčková, Štumfová, Vodrážková